Zarejestruj się

Dane kontaktowe:

Reprezentuję

Twoja powierzchnia reklamowa (strona www, blog, vlog, konto instagram, kanał youtube, konto twitter, lista mailingowa)

Adres URL w pełnym formacie. np: http://www.mojastrona.pl . Adres nie powinien zawierać takich znaków jak "?" czy "&". Jeśli chcesz jako powierzchni reklamowej użyć swojego profilu na facebooku, umieść go w formacie facebook.com/mojanazwaużytkownika
Oświadczam, że dane osobowe zawarte w zbiorze danych osobowych przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami regulującymi ochronę dóbr osobistych, a w szczególności, iż osoby, których dane osobowe dotyczą wyraziły stosowne zgody na: przetwarzanie ich danych w celach marketingowych, otrzymywanie przez nich informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz kontaktowanie się z nimi pocztą elektroniczną w celach marketingu bezpośredniego.

Potwierdzam, że zapoznałam(em) się z treścią Regulaminu oraz Polityki Prywatności oraz akceptuję ich postanowienia.
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i posiadam pełną zdolność do czynności prawnych.

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Agora S.A treści marketingowych dotyczących Sieci Afiliacyjnej AgoraPerformance URL: agoraperformance.pl, a także innych towarów lub usług Agora S.A., a dodatkowo także towarów lub usług spółek z grupy kapitałowej Agora oraz partnerów biznesowych, w tym informacji o nowych kampaniach reklamowych partnerów biznesowych, promocjach i zapowiedziach nowości dostępnych w serwisie, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można odwołać poprzez kontakt na formularzu kontaktowym na stronie http://agoraperformance.pl/#napisz

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta Wydawcy w Sieci Afiliacyjnej AgoraPerformance URL: www.agoraperformance.pl, oraz świadczenia usług dostępnych w AgoraPerformance, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Panna treści marketingowych wybranym kanałem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności .

- Pole obowiązkowe

Masz już konto? Zaloguj się